بسته بندی اسباب و اثاثیه

تلفن های مشاوره و استعلام قیمت:

22631210

88437138

44850573

یکی از اقدامات منحصر به فرد تهران باربری بسته بندی اسباب و اثاثیه قبل از جابجایی و حمل اثاثیه به مقصد می باشد. بسته بندی اثاثیه که توسط پرسنل مجرب خانم و آقا در تهران باربری انجام می شود باعث ایمن ماندن اسباب و اثاثیه در طول اسباب کشی می شود.

بسته بندی اثاثیه که به تازگی در میان شرکت های باربری رواج پیدا کرده است، استاندارد های مشخصی را دارد که در تهران باربری تمام این موارد به درستی و با دقت انجام می شود.

لوازم بسته بندی اثاثیه

تمامی اسباب و اثاثیه با وسایل مخصوص به خود بسته بندی می شوند تا هیچ آسیبی به وسایل مورد نظر نرسد. لوازم و ظروف شکستنی ابتدا با استفاده از ضربه گیر های مخصوص بسته بندی می شوند و سپس در کارتن های محکم و چند لایه قرار داده می شوند.

بسته بندی مبلمان، تلویزیون، یخچال و سایر اسباب و اثاثیه نیز به همین ترتیب و با استفاده از کارتن های مخصوص و همچنین ضربه گیر انجام می شود. بسته بندی لباس ها نیز با استفاده از کارتن های رگال دار انجام می شود و تمامی البسه به درستی و به شیوه استاندارد بسته بندی می شوند.

بسته بندی لوازم گران قیمت نظیر پیانو و سایر اسباب و اثاثیه حساس نیز با دقت بالا انجام می شود.

اقلام مورد استفاده در بسته بندی

زمانی که بحث بسته بندی مطرح می‌شود اولین نکته‌ای باید بهش توجه به خصوصی داشته باشیم کیفیت اقلام است.
زیرا که در صورت عدم برخورداری از کیفیت مناسب تمامی لوازم ما مورد آسیب قرار خواهند گرفت و به دنبال آن علاوه بر هزینه‌هایی که برای این اقلام بسته بندی پرداخت کرده‌اید باید خسارت وارده بر لوازم منزل را نیز بر عهده بگیرید.

  1. کارتن بسته بندی
    اولین چیزی که در بسته بندی به کار می‌رود و کاربرد زیادی دارد کارتن بسته بندی است، اگر کارتن تهیه شده از کیفیت کافی برخوردار نباشد در کوچک‌ترین تحرک‌ها پاره خواهد شد و اقلام داخل آن آسیب خواهند دید.
  2. چسب
    بعد از مورد کارتن نوبت به چسب می‌رسد به فرض ما کارتن مناسب را تهیه کردیم و لوازم منزل را درون آن‌ها جاسازی کردیم زمانی که از چسب‌های بی کیفیت برای پلم کردن درب‌های آن‌ها استفاده کنیم دوباره اتفاق اولی رخ خواهد داد و چسب‌ها پاره می‌شوند و دوباره لوازم آسیب خواهند دید.
  3. بابل
    به نایلون های حباب‌دار بابل گفته می‌شود برای امنیت بیشتر اثاثیه منزل مثلاً برای امنیت وسایل شکستنی سفارش بابل می‌تواند گزینه‌ای خوبی باشد زیرا با داشتن حباب های هوایی مانع ورود فشار بر لوازم داخل کارتن شده و در حفظ امنیت آن نقش بسزایی دارد.

اگر می خواهید یک اسباب کشی آسان و ارزان که تمامی اصول بسته بندی و حمل اثاثیه در آن رعایت شود را تجربه کنید همین حالا با ما تماس بگیرید. تهران باربری به شما این تضمین را می دهد که باربری و اسباب کشی شما به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن و در آرامش انجام می شود. ضمن اینکه تعرفه باربری و بسته بندی اثاثیه در تهران باربری طبق تعرفه اتحادیه باربری بوده و هیچ هزینه اضافی از شما عزیزان دریافت نمی شود.

تلفن های مشاوره و استعلام قیمت:

22631210

88437138

44850573

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *